Trwa wczytywanie produktów
Wróć do produktów

Pudełko klapowe (Fefco 201)

Wpisz oczekiwane wewnętrzne wymiary i nakład, a otrzymasz własne personalizowane opakowanie wysyłkowe w następujących wariantach kolorystycznych do wyboru:

Wariant opakowania

Naturalny Kraft bez nadruku
Naturalny Kraft z czarnym nadrukiem
Naturalny Kraft z białym nadrukiem, modny trend ECO
Naturalny Kraft z kolorowym nadrukiem
Białe bez nadruku
Białe z czarnym nadrukiem
Białe z kolorowym nadrukiem, najwyższa jakość kolorów
Białe z kolorowym nadrukiem również wewnątrz, druk dwustronny

Podaj wymiary wewnętrzne


Cena netto (DARMOWA DOSTAWA)

Wykrojnik


Zaloguj się aby zobaczyć i pobrać wykrojnik.
Opis produktu
Eco-friendly

Pudełko klapowe (Fefco 201)

Do pakowania dużych zamówień, mniejszych przedmiotów, jak i magazynowania drobiazgów – pudełko klapowe wysyłkowe niejednokrotnie okazuje się typem opakowania, które jest niezbędne. Sprawdza się w najróżniejszych warunkach – w branży e-commerce, przeprowadzkowej i wielu innych. Dzięki swojej pojemności i solidności stanowi doskonałe zabezpieczenie dla zawartości. Teraz możesz zamówić w naszej ofercie pudełka klapowe z nadrukiem, jak i pudełka klapowe bez nadruku. Jakie wybierzesz dla siebie? Sprawdź już teraz ofertę CustomPack i zdecyduj sam!

Pudełka klapowe najwyższej jakości

Wzornictwem pudełko klapowe wysyłkowe należy do typowych, prostych opakowań. To pozornie zwykłe pudło, zamykane czterema klapami, składane zarówno od dołu, jak i od góry. Ta prosta konstrukcja jednak pozwala na stworzenie opakowań o dużych rozmiarach, zdolnych pomieścić wiele artykułów w jednym miejscu, świetnie zabezpieczając je przed zgubieniem lub zniszczeniem. Dodatkową ochronę zapewnia materiał, z jakiego pudełka klapowe z nadrukiem i bez niego zostały wykonane. Do ich produkcji bowiem używamy mocnej tektury falistej z trzema warstwami papieru. Pamiętaj, że puste przestrzenie warto wypełnić, stosując artykuły papiernicze do pakowania ECO. W ten sposób skutecznie wyeliminujesz potencjalne luzy między produktami, a także zabezpieczysz bardziej wrażliwe na uszkodzenia artykuły.

Jego design jest dla Ciebie zbyt prosty? Skorzystaj zatem z opcji personalizacji opakowań! Naturalnie – zawsze możesz zamówić pudełka klapowe bez nadruku. Jeśli jednak prowadzisz sklep internetowy i chcesz, aby Twoi klienci mieli jeszcze lepsze wrażenia przy rozpakowywaniu przesyłek, jakie do nich docierają – warto nadać paczce indywidualny charakter. To łatwe – wystarczy, że prześlesz nam projekt, jak mają wyglądać Twoje pudełka klapowe z nadrukiem (wytyczne znajdziesz na stronie), określisz wymiary, jakie Cię interesują, a my zajmiemy się resztą!

Pudełko idealne dla e-commerce, branży przeprowadzkowej i nie tylko!

Wysokiej jakości pudełko klapowe wysyłkowe stanowi niezastąpiony sposób na zapakowanie wielu produktów do transportu. Choć w ostatnim czasie w branży e-commerce dużą popularnością cieszą się m.in. pudełka fasonowe wysyłkowe, to wciąż tradycyjne opakowania stanowią najlepsze rozwiązanie, gdy trzeba spakować wiele produktów. Są pojemne, a dzięki możliwości personalizacji – zarówno jeśli chodzi o wymiary, jak i wygląd, możesz nadać im indywidualny charakter, jaki z pewnością zostanie doceniony przez klientów sklepu.

Z drugiej strony ciężko wyobrazić sobie bez nich jakąkolwiek przeprowadzkę. Do nich pudełka klapowe bez nadruku zdecydowanie najlepiej się nadają. Proste, a jednocześnie solidne, pozwalają na wygodne i bezpieczne spakowanie w nich nawet najbardziej wrażliwych na uszkodzenia przedmiotów. Z drugiej strony – produkty te rewelacyjnie spiszą się w magazynowaniu najróżniejszych artykułów. Stare dokumenty, których jeszcze nie możesz zutylizować? Albo towary czekające na swoją kolej w magazynie, przed wyjściem do sklepu? Pudełka klapowe w takich sytuacjach to zdecydowanie najkorzystniejsza opcja.

Pudełka klapowe – zgodne z filozofią ekologii

To tylko część atutów, jakie gwarantują Ci nasze produkty. Wybierając prezentowaną ofertę, masz pewność, że stawiasz na sprawdzonego partnera, który dostarczy Ci wybraną ilość opakowań o konkretnych parametrach. To jednak nie wszystko – wiemy, jak duże znaczenie dla naszych Klientów, jak i często ich odbiorców, ma ekologia. Dlatego każde proponowane pudełko klapowe wysyłkowe, te z nadrukiem lub bez niego oraz wszystkie pozostałe dostępne tu artykuły, wykonywane są zgodnie z zasadami recyklingu. To w pełni biodegradowalne opakowania! Już teraz więc zachęcamy do skorzystania z oferty. A jeśli masz pytania lub wątpliwości – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Czy to opakowanie jest eco-friendly?

Tak, wszystkie opakowania zbiorcze są wykonywane z co najmniej 90% surowców wtórnych, to znaczy, że do ich produkcji użyto tektury faliste i kartony pochodzące z recyklingu.

Co więcej, 100% wyprodukowanych przez nas opakowań zbiorczych z kartonu nadaje się do recyklingu. To znaczy, że nie zawierają klejów, folii ani toksycznych farb, wszystkie te komponenty są biodegradowalne, a ich bazą jest woda.

CustomPack to pewny i odpowiedzialny partner, który dba o środowisko i ceni zrównoważony rozwój. Nasze opakowania kartonowe to Twój ekowizerunek, a nasz wstęp do odpowiedzialnego biznesu!

Stwórz swój ekodesign na opakowaniu tekturowym własnego produktu! Potwierdź go nadrukiem naszego ekoznaku. Pobierz nasz ekoznak tutaj i z dumą nadrukuj go na własnym opakowaniu eko.

Ekspresowa wysyłka

Przesyłki realizujemy ekspresowo już do pięciu dni roboczych w przypadku części naszych produktów!

Darmowa dostawa

Koszt zamówienia w naszym sklepie to wyłącznie cena za opakowania! Dostawa na terenie PL ZAWSZE jest darmowa!

Dbamy o środowisko

Nasze opakowania są eko! Produkujemy je z tektury pochodzącej z recyklingu i są w pełni biodegradowalne.