Trwa wczytywanie produktów
Wróć do produktów

Opakowanie produktowe z ndrukiem (ECMA A55.20.01.03)

Wpisz oczekiwane wewnętrzne wymiary i nakład, a otrzymasz własne personalizowane opakowanie wysyłkowe w następujących wariantach kolorystycznych do wyboru:

Wariant opakowania

Naturalny Kraft bez nadruku
Naturalny Kraft z czarnym nadrukiem
Naturalny Kraft z białym nadrukiem, modny trend ECO
Naturalny Kraft z kolorowym nadrukiem
Białe bez nadruku
Białe z czarnym nadrukiem
Białe z kolorowym nadrukiem, najwyższa jakość kolorów
Białe z kolorowym nadrukiem również wewnątrz, druk dwustronny

Podaj wymiary wewnętrzne


Cena netto (DARMOWA DOSTAWA)

Wykrojnik


Zaloguj się aby zobaczyć i pobrać wykrojnik.
Opis produktu
Eco-friendly

Opakowanie produktowe z nadrukiem (ECMA A55.20.01.03)

Każdy produkt zasługuje na wyróżnienie, a tym, co może je odróżniać od innych np. na półce sklepowej, są odpowiednia pudełka produktowe. Dostępne u nas w różnych rozmiarach opakowania produktowe z nadrukiem oraz opakowania produktowe bez nadruku to doskonały wybór dla każdego, kto szuka sposobu na zapakowanie swoich wyrobów w sposób atrakcyjny, a jednocześnie – solidny. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, jednocześnie dbając o to, by dostarczone pudełka cechowały się najwyższą elegancją wykonania. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Pudełka produktowe – najwyższa jakość wykonania

Co zyskujesz, wybierając propozycje CustomPack? Pewność, że otrzymasz wysokiej jakości pudełka produktowe, które wyróżniają jednostkowe artykuły na półce i zabezpieczają je przed potencjalnym uszkodzeniem. Sprawiają one również wrażenie, że ich zawartość wydaje się bardziej ekskluzywna, co zwiększa ich atrakcyjność w oczach klientów.

Tego typu opakowania produktowe z nadrukiem, jak i opakowania produktowe bez nadruku, zamykane są od góry dwoma skrzydełkami i większą klapką z wpustem, dzięki czemu są dobrze zabezpieczone przed przypadkowym otwarciem. W prezentowanej ofercie znajdziesz je w najróżniejszych wymiarach. Poszczególne z nich możesz niemal dowolnie konfigurować w zakresach:

  • długości – od 30 do 250 mm,
  • szerokości – od 30 do 200 mm,
  • wysokości – od 30 do 550 mm.

Dzięki temu spakujesz w nie zarówno mniejsze przedmioty, w tym m.in. flakoniki z perfumami, mydła czy zasilacze do urządzeń, jak i kubki, akcesoria kosmetyczne, elektronikę i wiele innych artykułów. Każde proponowane opakowanie wykonujemy z najwyższej jakości litej tektury – białej lub o naturalnej barwie Kraft.

Opakowania na Twoje produkty

Istotnym elementem naszej oferty jest fakt, że możesz zamówić tu zarówno opakowania produktowe bez nadruku – świetne np. do spakowania dodatkowych akcesoriów, umieszczanych następnie w paczce zbiorczej (np. pudełku klapowym, również dostępnym w prezentowanej ofercie), jak i opakowania produktowe z nadrukiem. To z kolei doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce wyróżnić swoje towary na półkach sklepowych, zadbać o lepszą identyfikację marki, jak i dostarczyć nabywcy dodatkowych informacji na temat konkretnego produktu.

Stosując się do wytycznych, jakie znajdziesz na tej stronie, możesz zamieścić na pudełku niemal dowolny nadruk! Naniesiemy na nie informacje wymagane prawem, ale i wiele innych treści. Chcesz przesłać swoim odbiorcom jakiś wyjątkowy komunikat? Zamieścić na nim swoje logo lub inny znak graficzny? Z nami to możliwe! Korzystając z oferty CustomPack, otrzymujesz opcję szerokiej personalizacji opakowań, w których będą umieszczone Twoje produkty.

Proponowane artykuły są wyjątkowe także pod wieloma innymi względami. Przywiązujemy m.in. dużą uwagę do ekologii, dlatego, decydując się na skorzystanie z prezentowanej oferty, masz gwarancję, że pudełka produktowe zostały wykonane w zdecydowanej większości z surowców wtórnych oraz że nadają się do ponownego przetworzenia. To też ważny atut, liczący się wśród wielu klientów ostatecznych!

Zamów u nas opakowania produktowe!

Chcesz, żeby Twój produkt się efektownie wyróżniał? Już teraz zamów opakowania produktowe z nadrukiem, jakie znajdziesz wśród propozycji CustomPack! Efektowny projekt, jak i solidne wykonanie pudełko na pewno będzie przyciągało uwagę Twoich odbiorców. Jeśli natomiast potrzebujesz opakowania produktowe bez nadruku – te również mamy w dostępnym tu katalogu. Proponujemy przy tym atrakcyjne ceny. Ponadto oferujemy inne typy opakowań, w tym wysyłkowe pudełka fasonowe, a także niezbędne w pakowaniu artykuły papiernicze do pakowania ECO. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Czy to opakowanie jest eco-friendly?

Tak, wszystkie opakowania produktowe są wykonywane z co najmniej 90% surowców wtórnych, to znaczy, że do ich produkcji użyto tektury faliste i kartony pochodzące z recyklingu.

Co więcej, 100% wyprodukowanych przez nas opakowań produktowych z kartonu nadaje się do recyklingu. To znaczy, że nie zawierają klejów, folii ani toksycznych farb, wszystkie te komponenty są biodegradowalne, a ich bazą jest woda.

CustomPack to pewny i odpowiedzialny partner, który dba o środowisko i ceni zrównoważony rozwój. Nasze opakowania kartonowe to Twój ekowizerunek, a nasz wstęp do odpowiedzialnego biznesu!

Stwórz swój ekodesign na opakowaniu tekturowym własnego produktu! Potwierdź go nadrukiem naszego ekoznaku. Pobierz nasz ekoznak tutaj i z dumą nadrukuj go na własnym opakowaniu eko.

Ekspresowa wysyłka

Przesyłki realizujemy ekspresowo już do pięciu dni roboczych w przypadku części naszych produktów!

Darmowa dostawa

Koszt zamówienia w naszym sklepie to wyłącznie cena za opakowania! Dostawa na terenie PL ZAWSZE jest darmowa!

Dbamy o środowisko

Nasze opakowania są eko! Produkujemy je z tektury pochodzącej z recyklingu i są w pełni biodegradowalne.