Trwa wczytywanie produktów

Opakowania dla e-commerce

Dodane przez: Custom Pack

2022-06-29 19:02:00
Poradniki
Doświadczenia roku 2020 spowodowały duże zmiany w wielu obszarach naszego życia. Spowodowana pandemią izolacja wywołała gwałtowny wzrost obrotów sprzedaży internetowej.

Dwa łyki statystyki – dlaczego opakowania dla e-commerce zyskują zawrotną popularność?


Doświadczenia roku 2020 spowodowały duże zmiany w wielu obszarach naszego życia. Spowodowana pandemią izolacja wywołała gwałtowny wzrost obrotów sprzedaży internetowej. 


Sprzedaż online stała się zatem wybawieniem i nową nadzieją dla wielu firm. A jej wzrost w 2020 roku przekroczył 20 % względem roku 2019, co więcej 27% konsumentów przyznało, że robią zakupy przez Internet z obawy przed zarażeniem się. Więcej w Internecie zaczęli kupować i kobiety (31%) i mężczyźni (22%); zwłaszcza mieszkańcy dużych miast (aż 42% więcej niż przed rokiem!). 


Co więcej – jak przewidują specjaliści – po ustaniu pandemii większość klientów przynajmniej w części asortymentu najprawdopodobniej pozostanie przy e-handlu, odkrywszy jego liczne korzyści.Gdzie wysyłka, tam i opakowania dla e-commerce

„Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą”, a gdzie w grę wchodzi wysyłka produktów, tam potrzebne są solidne personalizowane opakowania dla e-commerce. 

Nasze najczęściej wybierane produkty to:

  • opakowanie zbiorcze fefco 201, które charakteryzuje się mocną konstrukcją ze sztywnej tektury falistej, ma podwójnie wzmocnione ściany, dlatego jak najbardziej może być opakowaniem wysyłkowym.  [link z miniaturką do szarego opakowania bez druku], 
  • opakowanie fasonowe z nadrukiem fefco 427 [link z miniaturką do opakowania z nadrukiem na białym] 
  • opakowanie produktowe z nadrukiem dwustronnym fefco 215[link z miniaturką do opakowania z nadrukiem dwustronnym] 

Wszystkie są zoptymalizowane pod względem katalogu FEFCO oraz ECMA. 


Do mniejszych przesyłek oferujemy koperty tekturowe [link]. W naszej ofercie mamy też opakowania premium Rigid Box dedykowane do pakowania prestiżowych produktów mających niepowtarzalny design.

W naszej ofercie znajdują się także wszystkie inne materiały niezbędne do pakowania przesyłek: papierowa taśma do pakowania, papier pakowy, wypełnienie opakowań tekturą makulaturową… [linki do taśmy, papieru pakowego, wypełnień]


[Grafika24: zdjęcia wypełniaczy, taśm i pozostałych akcesoriów]

[Słowa Kluczowe, alt=”do wpisania po audycie SEO”]


Fulfillment – nie tylko opakowania dla e-commerce


[Grafika25: profesjonalny magazyn/sortownia e-commerce]

[Słowa Kluczowe, alt=”do wpisania po audycie SEO”]


Czasem zamówienia płyną tak wartko, że… aż trudno z nimi nadążyć. Naszym celem jest kompleksowe wsparcie klienta, dlatego CustomPack może dla Państwa realizować i świadczyć także pełen fulfillment polegający na przyjęciu i magazynowaniu wyrobu gotowego klienta, wsparciu w działaniach marketingowych, sprzedażowych oraz logistyce, czyli pakowaniu produktów w spersonalizowane opakowania dla e-commerce, ich wysyłkę oraz obsługę zwrotu i wszelkie powiązane usługi dodatkowe.


Proste jak konstrukcja… opakowania dla e-commerce


Nasze opakowania dla e-commerce zamawia się w bardzo prosty sposób:

  1. Klient wpisuje wymiary opakowania oraz nakład.
  2. CustomPack online w kilka sekund rysuje siatkę opakowania, wykonuje precyzyjną impozycję na arkuszu oraz dobiera odpowiednią technologię zadruku i cięcia.
  3. W ten sposób klient błyskawicznie otrzymuje najlepszą możliwą wycenę, zoptymalizowaną pod kątem nakładu oraz siatkę wykrojnika – tak aby od razu móc zacząć projektowanie swojej grafiki nadruku.

Zobacz jak łatwo to zrobić w CustomPack tutaj. [link do strony zrób to]


Gra w zielone

Zaczęliśmy od statystyk, zakończmy „na zielono”: ponad 90% surowców użytych do produkcji naszych opakowań pochodzi z recyklingu, a 100% wyprodukowanych przez nas opakowań kartonowych nadaje się do recyklingu.

CustomPack to pewny i odpowiedzialny partner e-commerce, który dba o środowisko i ceni zrównoważony rozwój. Nasze opakowania kartonowe to Twój ekowizerunek, a nasz wstęp do odpowiedzialnego biznesu!