Trwa wczytywanie produktów

Biały druk na krafcie, czyli biały nadruk bezpośrednio na szarej tekturze

Dodane przez: Custom Pack

2022-06-29 19:02:00
Print
What does “printing in white on kraft” mean? This is nothing more than printing in white directly on a cardboard box, without the need to use a veneer.

Co to znaczy „biały druk na krafcie”? To nic innego jak drukowanie białym kolorem bezpośrednio na pudełku kartonowym, bez konieczności używania okleiny. 

W CustomPack dysponujemy technologią druku, która pozwala na uzyskanie idealnej bieli na szarym tekturowym tle, dzięki stosowaniu farb wysoko kryjących najwyżej jakości. To znakomity pomysł dla Klientów, którzy cenią rozwiązania proste, ekologiczne oraz efektowne!


[GRAFIKA] 

Pudełka kartonowe – pierwszy krok do zadowolenia Twojego klienta

Efektowne opakowanie to preludium radości z otrzymania kupionych produktów. Wystarczy pomyśleć o dzieciach odpakowujących prezenty pod choinką. Przyjemność otrzymywania prezentów i wyczekanych zamówień łączy się nierozerwalnie także z najlepszym opakowaniem.

Nasze opakowania sprawią, że Twój Klient poczuje satysfakcję zaraz po otrzymaniu paczki!


Biały druk na krafcie – czyli pudełko kartonowe na każdą okazję

Choć nasze pudełka tekturowe w znakomitej większości służą po prostu do bezpiecznego transportu towarów, to jednak ich efektowny wygląd również gra ważną rolę!

Estetyczne, ładne i solidne opakowanie pomaga budować pozytywny wizerunek Twojej marki oraz może mieć wpływ na decyzję o kolejnych zakupach Klienta.

A nietypowy biały druk na tekturowym opakowaniu dodatkowo wzmocni eko-wizerunek marki.


[GRAFIKA]

Opakowanie tekturowe wzmocni Twój eko-wizerunek!


W CustomPack ekologiczny wygląd opakowań to nie tylko moda!

Jesteśmy dumni, że nasze produkty są wytwarzane w obiegu zamkniętym, z surowców w 90% pochodzących z recyklingu, a same również w 100% są poddawane recyklingowi i ponownie przerabiane na modne opakowania eko.


Klient, który otrzymuje takie pudełko słusznie zauważa, że jest ono ekologiczne, a do produkcji nie zużyto zbyt wielu nakładów i surowców (np. nie bielono go chemicznie). Łatwo je umieścić w cyklu recyklingu, gdyż nie ma żadnych wątpliwości, do jakiego typu odpadów je zakwalifikować. 


Stwórz ekodesign na opakowaniu tekturowym własnego produktu! Pobierz nasz ekoznak tutaj i z dumą nadrukuj go na swoim opakowaniu.


[GRAFIKA]

Czemu biały druk na krafcie jest potrzebny?


W przypadku białych wydruków na ciemniejszym tle należy zastosować specjalną technikę nakładania farby, aby – najprościej mówiąc – biały druk na krafcie był naprawdę biały.

W CustomPack potrafimy to zrobić. Zobacz jak: