Trwa wczytywanie produktów

Opakowania biodegradowalne

W CustomPack mamy świadomość ekologiczną.

Dlatego:

Wszystkie nasze produkty są wykonywane z tektury falistej oraz kartonu pochodzących z recyklingu oraz posiadających certyfikat FSC*.
Wszystkie odpady są cięte i wykorzystywane jako wypełnienie opakowań kartonowych. Wszystkie wyprodukowane przez nas pudełka kartonowe nadają się w 100% do ponownego recyklingu.

Jesteśmy dumni z udziału w kręgu odpowiedzialnego gospodarowania surowcami. Przy niektórych nakładach produkcyjnych udało nam się ograniczyć produkcję odpadu o 90%.

W CustomPack redukujemy ilość arkuszy niezbędną do wykonania ustawień przez jak najczęstsze wykorzystanie druku cyfrowego. Dzięki automatycznie dopasowanej odpowiedniej technologii zadruku osiągamy ogromną redukcję odpadu!

Zamów opakowanie
w CustomPack
i z dumą nadrukuj
na nim nasz ekoznak!

Pobierz znak

Twórz własną markę eko razem z CustomPack!

*FSC, czyli Forest Stewardship Council, jest organizacją odpowiedzialną za certyfikację wszelkiego rodzaju wyrobów z drewna i papieru. Postępowanie zgodnie z wytycznymi FSC oznacza pozyskiwanie drewna bez naruszania przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów.

Certyfikat FSC jako jeden z niewielu jest popierany przez najważniejsze organizacje ekologiczne. Należy też do najbardziej wiarygodnych na świecie systemów certyfikacji zasobów leśnych. Producent opakowań tekturowych CustomPack jest zaangażowany w dbałość o środowisko i zrównoważony rozwój, dlatego w swoich produktach stosuje również tektury i papiery z certyfikatem FSC.