Trwa wczytywanie produktów

Zrób to sam!

Czyli jak szybko zamówić opakowania
kartonowe.

Opakowania kartonowe – jak łatwo zamówić
w CustomPack?

Wyobraź sobie, że chciałbyś zamówić personalizowane opakowanie kartonowe, aby podkreślić siłę własnej marki…

Masz dwie opcje:
  1. Rozsyłasz zapytania o wycenę swojego spersonalizowanego pudełka kartonowego – konkretny kształt, rozmiar, nadruk. Handlowcy stopniowo odpowiadają, wracając z dodatkowymi pytaniami. Konstruktor projektuje kształt i przygotowuje siatkę wykrojnika oraz precyzyjną impozycję na arkuszu produkcyjnym. Na podstawie danych otrzymanych od handlowca i konstruktora kosztorysant przygotowuje ofertę. Jeżeli trafiłeś do producenta z odpowiednią technologią druku i wykrawania, otrzymujesz wreszcie konkretną odpowiedź – a po jej akceptacji także siatkę obrysu opakowania kartonowego do nałożenia grafiki. Jeśli miałeś mniej szczęścia, wycena dla danego nakładu kartonów może być znacznie wyższa od ceny rynkowej. Tracisz od 24 do 72 godzin.
  2. W kilka chwil zamawiasz online personalizowane pudełka kartonowe w CustomPack!
Co wybierasz?

Zapraszamy do świata jasnych zasad i szybkich
rozwiązań… tak dobrych jak nasze solidne
opakowania kartonowe!

Zautomatyzowanie wszystkich procesów w CustomPack nie tylko oszczędza czas, ale
również daje wiele nowych możliwości:

Wybór sprawdzonej konstrukcji opakowania kartonowego ze standardu FEFCO oraz ECMA, która została zoptymalizowana przez nasz dział konstrukcyjny, aby zapewnić najwyższą wytrzymałość opakowania kartonowego.

Możliwość natychmiastowego poznania optymalnie dopasowanej ceny po zmianie wymiarów lub nakładu opakowań.

W czasie krótszym niż sekunda poznajesz najlepszą cenę zoptymalizowaną pod kątem nakładu oraz otrzymujesz siatkę wykrojnika, tak aby od razu zacząć projektowanie grafiki.

Dodatkowo w CustomPack otrzymujesz online „osobistego doradcę”: handlowca,
konstruktora i kosztorysanta w jednym. I to dostępnego 24/7!

Opakowania kartonowe w kilka sekund!

Wymierna oszczędność czasu i surowca.

Ty oszczędzasz czas, a my jesteśmy pewni, że otrzymałeś opakowanie kartonowe, do produkcji którego nie zmarnowaliśmy nawet milimetra surowca! To dzięki zastosowaniu precyzyjnej impozycji oraz odpowiedniej technologii zadruku i cięcia dopasowanych do nakładu. Razem zmniejszamy emisję CO2 oraz chronimy środowisko, redukując zużycie surowców do minimum.

Jesteśmy dumni, że nasi Klienci pakują swoje produkty w personalizowane, wytrzymałe i ekologiczne opakowania kartonowe, dbając o zrównoważony rozwój naszej planety!